Ilustrowany tomik poezji

Tomik zawiera 50 publikacji – od 27.11.2017 r. do 11.11.2019 r., a my nadal publikujemy i się rozwijamy. Systematyczność wspiera rozwój,
a stali Czytelnicy wspierają naszą systematyczność. Macie w tym swoją zasługę – dziękujemy!

Projekt graficzny KM stworzyła Ola w ramach pracy przejściowej na studiach – to ta, tuż przed przed ukończeniem studiów i dyplomem. Następnie praca ta będzie kontynuowana w ramach pracy inżynierskiej na temat typografii i grafiki w publikacjach utworów poetyckich.

Jako autor wszystkich fotografii Ola podeszła do sprawy z sentymentem, gdyż każdy obraz przywołuje dane miejsce i czas. Tworzenie projektu było niejako przygodą: do wspomnień i do dziedziny jaką jest poprawne składanie publikacji.

Do naszych Inspiracji wysłałyśmy egzemplarze – Jagoda, Kacper, Radek, Ola, Magda, Ania, Paula i Piotrek. Wiele osób stworzyło ten tomik.

Jeden egzemplarz znajduje się w Bibliotece Publicznej w Cholewianej Górze. Inne u nas – kawy lub herbaty nie odmówimy.

„Kojarzysz moment, w którym pierwszy raz otwierasz świeżą, dopiero przyniesioną ze sklepu książkę? Pachnie farbą drukarską i obietnicą czegoś nowego, czegoś, czego istnienia do tej pory nawet nie podejrzewałaś.” Tak pisze o nas drukarnia Spidruk w studium przypadku na swojej stronie domowej. LINK

Aleksandra
Dominika

Pierwszy druk to 22 egzemplarze, a jego dodruk to 60. Egzemplarze z drugiej tury, z dedykacjami rozesłałyśmy zainteresowanym. Nadałyśmy numer ISBN zatem książka znajduje się także w Bibliotece Narodowej i Jagiellońskej.

Papierowe Kompozycje Myśli wydałyśmy własnym sumptem. Spełniłyśmy swoje marzenie! To piękna sprawa, prawda?